Úklidové prostředky

Dezinfekční prostředky: Používáme chlorové i bez chlorové a alkoholové

Chlorové prostředky:

Čistý domov je bezpečný domov. V dnešní době to platí mnohonásobně. Jak ale jednoduše vydezinfikovat prostory nejen ve vaší domácnosti, abyste se zbavili většiny virů a bakterií?

Náš úklidový prostředek je účinný chlorový přípravek určený k sanitární dezinfekci ploch, povrchů. Spolehlivě likviduje nejen bakterie, řasy a mikroskopické vláknité houby, ale také viry včetně nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Receptura byla otestována dle technické normy EN 14476 (665217), která prokázala, že přípravek je účinný proti koronaviru SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19

Bezchlorové prostředky:

Dezinfekce likviduje bakterieviry a kvasinky, účinnost je ověřena v akreditované laboratoři. Neobsahuje chlor ani alkohol a je šetrný k povrchům a nezanechává skvrny.

Použití v domácnosti, potravinářství, průmyslu a institucích. Na všechny omyvatelné plochy a předměty – podlahy, obklady, dveře, kuchyňské pracovní plochy, nádobí, sanitární zařízení, toalety, odpadkové koše, telefony, hračky a další.

 
 
 
 

Úklidy provádíme profesionálními čisticími prostředky společnosti STAR, vodou ředitelnou, ekologickou a biologicky odbouratelnou chemií, nehořlavou, která zanechává Váš domov dezinfikovaný, čistý, lesklý a provoněný.

Novinkou v používání jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů surovin – tzv. zelenyuklid.

Nabízíme čisticí prostředky pro malospotřebitele v malých baleních, s perfektní účinností, za přijatelnou cenu a v obalech vhodných k použití ihned pro přímé čištění.

Profesionální čištění

Profesionální úklidová a gastro chemie, určená do všech oblastí úklidu a čištění. Zajistí vám především čištění podlah, koberců, oken, toalet, koupelen, kuchyní a mytí nádobí, dezinfekční prostředky, tekutá mýdla, speciální a univerzální čističe, superkoncentráty, aplikační systémy. Novinkou jsou ekologicky šetrné výrobky z obnovitelných zdrojů surovin – zelenyuklid.cz.

Malospotřebitelský sortiment

Osvědčené prostředky malospotřebitelského sortimentu, určené k čištění pro dům, byt, kancelář, zahradu, auto atd. Prostředky v baleních k přímé a jednoduché aplikaci, pro vaše snadné, pohodlné a účinné čištění a údržbu.  Vyznačují se příznivou cenou a velmi dobrou účinností. Možno objednat na uvedených kontaktech.