Naše služby

8 DŮVODŮ PROČ VOLÁTE NÁM …

PROVÁDÍME: 

1.Úklidy domácností, rodinných domů, rezidencí, kanceláří a komerčních prostor, panelových domů, úklidy různých druhů a náročnosti…. vždy je  úklid dojednán přímo na míru požadavkům klienta. 

MYTÍ OKEN, VÝLOH A BALKONŮ – Smytí a odstranění špíny profi prostředky, vyčištění spár rámů oken a balkonových dveří, umytí a vyleštění skel, doleštění klik. 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČALOUNĚNÍ A POTAHŮ ŽIDLÍ – Čištění profi prostředky a profi přístroji –  hloubkové a důkladné čištění, práce na objednávku.

2.SPRÁVA A ÚDRŽBA 

DROBNÉ OPRAVY – HODINOVÝ MANŽEL – drobné opravy nejen v domácnostech, ale i v kancelářích a domech – vrtání, řezání, broušení, šroubování, veškeré drobné opravy, malování a lakování, rady a improvizace, designové úpravy.

3.ÚDRŽBA DOMÁCNOSTÍ 

DROBNÉ ŠITÍ A OPRAVY, RŮZNÉ ŠITÍ – šití a opravy ložního prádla, drobné opravy oděvů, šití na zakázku i pro školky a školy či jiné instituce, výtvarné šití, dlouhodobá činnost pro restaurace, šití drobných dárkových předmětů.

ŽEHLENÍ A MANDLOVÁNÍ –  žehlení u Vás i u nás, mandlování povlečení, prostěradel, polštářů a ručníků na objem košů. Žehlení pánských košil zajišťujeme profi odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi. 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ HOSPODYNÍ – hospodyně dochází dojednané dny nebo pravidelně celý měsíc mezi 8,00- 20,00 nebo dle dohody a potřeb klienta.

4.ÚDRŽBA OKOLÍ NEMOVITOSTÍ 

PÉČE O ZAHRADY – STROMY, KEŘE, ZÁHONY A  CESTY –  zimní a letní péče, pravidelné jarní a podzimní postřiky a prořezy,  udržování čistého a upraveného prostoru, postřik cest proti růstu trávy, prořezávání a kácení stromů, zastřihávání keřů, likvidace plevelů a škůdců, likvidace listí – shrabání a odvoz, smetání chodníků a schodišť, aj.

VÝZDOBA INTERIÉRU A EXTERIÉRU – výzdoba dle ročního období – Vánoční, Velikonoční, na oslavu narozenin či vítání miminka, výzdoba budov a kanceláří, interiérů obchodních center živými, umělými a výtvarně zpracovanými a upravenými dekoracemi.

6.SLUŽBY RŮZNÉHO ZAMĚŘENÍ 

KREATIVNÍ PRÁCE S DĚTMI,VÝUKA A WORKSHOPY –  dětské dny plné malování a lepení, stříhání, korálkování a soutěží, výher pro radost, protože nikdy nezapomínáme na dětský úsměv, který potěší i malý dárek.

HLÍDÁNÍ PSŮ a zajištění psí školky – hlídání psů v blízkosti  bydliště klienta, hlídač se dle smluvené doby psovi zcela věnuje včetně výcviku, hlídání probíhá za ošklivého počasí po domluvě u hlídače nebo u klienta. Psí školka je nasmlouvána, psi se vyzvednou dle dohodnutého času a vrací klientovi ve večerních hodinách. Úhrady se provádějí při přijetí psa do péče.

6.SLUŽBY NADSTANDARDNÍ

ADMINISTRATIVNÍ SLUŽBY – sběr poštovních zásilek a jejich doručení na poštovní úřad – pouze PRAHA,  roznos dokumentů na příslušné úřady, jejich ověření, podání či přenesení do dalších úředních či soukromých míst.

Zajišťujeme klientům i SLUŽBY ADVOKÁTŮ  – emailové dotazy do 2 dnů pomohli vyřešit krizové situace několika našich klientů. 

Zajišťujeme klientům i FINANČNÍ SLUŽBY – doporučíme nejlepší možnou variantu poptávky, kterou můžete využít pro úsporu svých finančních statků.

7.SLUŽBY PRO VAŠE POHODLÍ

MYTÍ VOZIDEL, ČIŠTĚNÍ POTAHŮ A INTERIÉRŮ VOZŮ –

Odvoz klientova vozidla z místa určení a dovezení do myčky, ruční mytí vozidla v místě bydliště či sídla firmy klienta, čištění potahů nasmlouvané s profi pracovníky a profi prostředky. Vše je prováděno profi prostředky s odbornou péčí.

Vozidlo klient předává pracovníkovi MAXXslužeb a je mu zpět navráceno po stavu úprav, jaké požaduje. Úhrady jsou prováděny zálohově a při převzetí vyčištěného vozidla klientem

8.SLUŽBY PRO VAŠE BEZPEČÍ

BEZPEČNÝ DOPROVOD I ODVOZ 

Zajišťujeme bezpečný doprovod např. při převozu finančních hotovostních částek s ozbrojeným profesionálním doprovodem v černém obleku a ozbrojením – vždy nutno tuto službu dojednat týden dopředu. 

Výhodnou službou, nově zavedenou je nasmlouvaný převoz osob  a věcí klientů za příznivé ceny  vozy Škoda, které jsou ve výborném technickém stavu a řidiči mají profesní zkušenosti, praxi a zodpovědnost.

 Je možné využít i služby odvozu po Praze  okolí též pro potřeby návštěv lékařů – nemocné děti, nemocní senioři, vozíčkáři nebo za nákupy. Tato služba je třeba objednat alespoň  3 dny před požadovanou akce

Stále naše služby rozšiřujeme …